Odzyskiwanie danych z macierzy RAID charakterystyki skrupulatnego serwisu.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Przewodnik po odzyskiwaniu macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID co przyjdzie znać.
Pdtwarzanie danych RAID 0,1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Odzyskiwanie macierzy RAID to proces przywracania macierzy RAID do stanu pierwotnego po awarii macierzy należącej do grupy RAID. Jest to jednak o wiele łatwiejsze niż się wydaje. Możesz użyć własnego komputera i otworzyć panel sterowania. Następnie należy pobrać oprogramowanie open source z witryny internetowej i zainstalować je. Należy również pobrać najnowszą wersję firmware’u sterownika yourraid dla płyty głównej i procesora.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 wizytówki optymalnego zakładu.

Jednym z najpopularniejszych sposobów na odzyskanie macierzy Raid jest uruchomienie komputera w systemie operacyjnym Windows, a następnie użycie Menedżera zadań Windows w celu usunięcia wszystkich uruchomionych programów. Następnie należy usunąć wszystkie urządzenia, takie jak stacje dyskietek, napędy CD/DVD i dyski zewnętrzne. Następnie należy ponownie uruchomić komputer. Ponownie uruchom Menedżera zadań systemu Windows, aby usunąć wszystkie działające procesy. Następnie usuń wszystkie punkty przywracania, które zostały wykonane wcześniej.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0+1 nazwa odpowiednia zalecenia.

Teraz, gdy komputer został zrestartowany, a dysk twardy opróżniony, możesz użyć edytora Command Prompt do utworzenia punktu przywracania, a następnie umieścić w nim wybrane pliki. To jednak nie wystarczy. Jeżeli chcesz mieć pewność, że odzyskanie danych z macierzy Raid zakończy się sukcesem, musisz utworzyć logiczną partycję startową odzyskiwania. Można to zrobić za pomocą klonowania dysku w Eksploratorze Windows. Aby utworzyć logiczną partycję odzyskiwania, należy otworzyć Narzędzia administracyjne (w Panelu sterowania w sekcji System i konserwacja w Ustawieniach), a następnie dwukrotnie kliknąć „Usługa kopiowania cieni dysków”.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 jaka skuteczność? jakie są stawki.

Klonowanie dysku umożliwia utworzenie dokładnej kopii wszystkich ważnych plików i ustawień systemowych na dysku twardym. Po utworzeniu kopii można ją umieścić na dysku twardym za pomocą Wiersza poleceń lub narzędzi System i Konserwacja. Po wykonaniu tych czynności należy ponownie uruchomić system, aby zmiany zaczęły obowiązywać.

Teraz spójrzmy na logiczne odzyskiwanie danych. Będziesz musiał użyć klonowania dysku, aby utworzyć bootowalną logiczną partycję odzyskiwania. Będziesz musiał wprowadzić ilość miejsca wymaganego dla tej partycji. Domyślna wartość to 4GB, ale możesz ją dostosować w zależności od rozmiaru plików, które chcesz odzyskać. Zawsze lepiej jest ustawić większy rozmiar niż pozwolić odzyskiwania odbywa się, gdy pliki są bardzo duże.

Następnie należy uruchomić narzędzie System Configuration Utility. Znajduje się ono w sekcji System i konserwacja. Musisz kliknąć na „ado boxes”, a następnie pod „raid manager”. Następnie kliknij na znak plusa obok „raid manager”. Narzędzie konfiguracji systemu otworzy się i wyświetli wszystkie partycje na dysku, które mają dane raid, jak również inne składniki.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0+1 nakłady plus nadzieje.

Następnie będziesz chciał zmodyfikować układ woluminu logicznego, aby utworzyć wolumin startowy. Trzeba będzie kliknąć na „raid configuration utility”, a następnie kliknij przycisk „OK”. Następnie będziesz mógł zmienić kolejność liter dysku, liczbę dysków, które są obecne, i inne elementy. Będzie można również zmienić priorytet partycji i wymuszone automatyczne wykrywanie woluminów logicznych.

Po wykonaniu tych czynności należy ponownie uruchomić komputer, aby zmiany zaczęły obowiązywać. Jeśli wszystko było nieskomplikowane, powinieneś być w stanie z powodzeniem używać Nast Pnie Oprogramowania do naprawy wyrządzonych szkód. Jeśli jednak napotkasz jakiekolwiek trudności, zaleca się skontaktowanie z profesjonalną firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych. Jeśli odzyskiwanie danych z macierzy RAID nie powiedzie się, możesz znaleźć najlepszych usługodawców, wyszukując najlepsze firmy w branży.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Ogrodzenia plastikowe czemu by korzystać.
Next post Serwis ploterów i umowa serwisowa. naprawa ploterów HP