lego-1044891_12801

Odkryj Świat LEGO i daj się porwać Przygodzie z Klockami!

Zapraszamy Cię do fascynującego świata LEGO, gdzie tylko twoja wyobraźnia stanowi granicę! Poznaj trzy wyjątkowe pozycje, które zabiorą Cię w niezwykłą podróż przez krainę klocków, budowli i przygód. Przygotuj się na emocje i zabawę, która trwać będzie przez wiele godzin!

LEGO. Zamki i rycerze – praca zbiorowa

Czy wiesz, że szkolenie rycerskie trwało aż 14 lat, a rycerze ćwiczyli się w walce, jeżdżąc na świniach? Przenieś się do magicznego świata średniowiecznych zamków i dzielnych rycerzy, poznając ich codzienne życie i przygody. W książce LEGO. Zamki i rycerze – praca zbiorowa od edukacyjnego cyklu LEGO czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych faktów, piękne zdjęcia i inspirujące pomysły na klockowe budowle.

Lego City. Przekręć, pociągnij, pchnij! w.UA – praca zbiorowa

W mieście jest wiele do zrobienia, a ekipa budowlana potrzebuje Twojej pomocy! Przekręcaj, ciągnij i pchaj ruchome elementy książki, aby wspomóc budowniczych w ich codziennej pracy. Ta wielofunkcyjna książeczka pełna jest interaktywnych atrakcji, które sprawią, że czas minie Ci szybko i zabawnie. Dodatkowo, tłumaczem Lego City. Przekręć, pociągnij, pchnij! w.UA – praca zbiorowa jest ulubieniec młodych czytelników, Wołodymyr Czernyszenko, który wprowadził ukraińskie dzieci w świat Szusta i Szunji oraz innych znanych postaci.

Lego SPEED CHAMPIONS 76922 BMW M Hybrid V8

Przenieś się na tor wyścigowy z zestawem LEGO 76922 BMW M4 GT3 i BMW M Hybrid V8! Ten zestaw złożony z 676 elementów to marzenie każdego fana szybkich samochodów. Zbuduj autentycznie odwzorowane modele BMW M4 GT3 i M Hybrid V8, wyposażone w liczne detale i dodatkowe funkcje. Dołącz dwie minifigurki kierowców i wyrusz na niezapomnianą wyścigową przygodę!

Podsumowanie: Odkryj Świat LEGO!

Trzy różnorodne pozycje, trzy niezwykłe światy, trzy niesamowite przygody. LEGO to nie tylko klocki – to cały świat pełen możliwości i zabawy. Poznaj go już dziś i rozpocznij swoją własną przygodę z klockami LEGO!

Previous post Cichy ogrodnik – projektowanie ogrodzenia online